Showbiz

Vite pa folur me njëri-tjetrin, Ndriçimi tregon mesazhin që dërgoi ish-gruaja pasi e pa në ‘PërPuthen+40’

Një ndër konkurrentët e programit më të ri “Për’Puthen +40” është Ndriçim Gjeci. Në puntatën e transmetuar sot, ai ka zbùluar një prej mesazheve që i ka mbërritur pasi është prezantuar në këtë program.

“Pas shumë vitesh kërkimi falje, më pa në ekran dhe më tha “të mos jesh kaq i tùrpshëm”. Unë jam pak i tùrpshëm si natyrë, por do përpíqem të jem vetvetja”, tha Ndriçimi duke zbùluar kështu mesazhin që i kishte dërguar ish-bashkëshortja.

Ndriçimi ka lindur në Kavajë dhe jeton atje. Ka një biznes privat ku dhe e menaxhon vetë. Ai është 54 vjeç.

Kujtojmë se të dielën e kaluar në “Për’Puthen Prime” u prezantuan konkùrrentët e rinj të “Për’Puthen +40”. Si fillim i janë bashkuar programit 4 zonja nga mosha 40-64 vjeç. E para që ju bashkua emisionit ishte Gilberta Simoni 43 vjeçe nga Lushnja që punon si mësuese.

Erlina Ogreni ishte konkòrrentja e dytë me origjinë nga Lushnja, e cila prej 7 vitesh e gjysmë është divòrcuar dhe ka një vajzë 12 vjeçe.

Ndërsa Luljeta Nabani, 64 vjeçe tërhòqi vëmendjen e të gjithëve sapo hyri në studio. Përveç pamjes së saj të veçantë, Luljeta spikati edhe me karakterin, që i bëri të gjithë për vete.

Porgramit u bashkua edhe një gjyshe 62-vjeçare me origjinë nga Tirana. Nga ana tjetër programit ju bashkuan edhe 6 zotërinj, të cilët do të kenë mundësinë të njihen me 4 zonjat.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: