Showbiz

Vjen lajmi i mirë, ja kur do të rikthehet “La Casa De Papel”

“Netflix” ka konfirmuar datat e publikimit të episodeve të sezonit të pestë të serialit të shumëkërkuar, “La Casa de Papel”.Po ashtu, gjiganti i transmetimit të filmave, ka bërë publike dhe një “trailer” të shkurtër të serialit të pestë, i cili do të jetë dhe i fundit.

Sipas njoftimit, sezoni i pestë do të ndahet në dy vëllime.I pari do të shfaqet më 3 shtator 2021, ndërsa vëllimi i dytë do të jetë në dispozicion të publikut më 3 dhjetor të këtij viti. Më poshtë mund të gjeni “trailer-in” e serialit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: