fbpx
Showbiz

Vlora Çitaku publikon një foto të rrallë të prindërve

Vlora Çitaku e ka ndarë me ndjekësit një foto të rrallë. Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve, shkruan lajmi.net.

Imazhi shihet se është i rrallë dhe është realizuar shumë vite më parë, madje edhe para se Vlora të vinte në jetë. Para shumë vitesh, para se unë të ekzistoja, nëna, babai”, ka shkruar Vlora pranë potimit të fotografisë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button