Showbiz

Vuan nga tumori që i është përhapur në gjithë trupin/ Flet Luizi: Nuk ka lidhje me mua, është për një shok…

Luizi ka folur ditën e sotme në spektaklin e madh të ‘Big Brother VIP’ mbi sëmundjen e rëndë nga e cila vuan.

Kujtojmë se vetëm një ditë më parë ai i ka rrëfyer Kiarës se vuante nga një tumor, i cili i është përhapur në të gjithë trupin dhe në gusht do të shkojë të shtrohet në spital, në Bergamo për të nisur kurimin.“Unë këtë histori e kam ndarë me Kiarën sepse është i vetmi njeri që e besoj dhe e di që çfarëdo që të them këshilla e saj është më e mira për mua dhe për të mirën tonë.

E ndjej shumë afër.

Nuk ka lidhje me mua kjo. Kjo nuk është historia ime dhe nuk jam i sëmurë me tumor. Është historia e një shoku.

Vjen një moment që… njeriu duhet të flasë edhe për gjëra që janë jashtë. Nuk e di pse doli në vetë të parë ajo.

Unë jam këtu për të ndihmuar atë aq sa kam mundësi sepse nuk i ka mundësitë ekonomike, ai ka qenë i vetmi që më ka mbështetur dhe e di që më shikon çdo sekond.”- tha Luizi në spektakël.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close