Showbiz

Xhemi Shehu dhe Salsano Rrapi ironizojnë Alketa Vejsiun (Video)

Nata finale e “Festivalit të 58-të RTSH-së” është komentuar gjerësisht. Ka pasur kritika, por edhe komente pozitive. Ndërkohë së fundmi na ka tërhequr vëmendjen një ironizim që dy moderatorët e “Portokallisë”, Xhemi Shehu dhe Salsano Rrapi i kanë bërë Alketa Vejsiut për performancën e saj.

“Po mendoj që sezonin e ri të ‘Portokallisë’, unë me Xhemin vetëm të këndojmë. Nuk do prezantojmë”, thotë Salsano, ndërsa Xhemi ia kthen: “Për 1 vit njëherë nuk dua të dëgjoj këngë! Ika të ndërrohem njëherë se kam 5 minuta me këtë veshje. Si mund të rrijë robi 5 minuta me një veshje?”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close