Showbiz

Zaho, ka festuar ditëlindjen , Greg publikon pamjet nga festimi

Djali i vogël i kryeministrit Edi Rama, Zaho, ka festuar ditëlindjen e 7 ditën e djeshme dhe mes urimeve të shumta nuk ka munguar as ai i të vëllait, Greg Rama.

Ky i fundit ka publikuar në rrjetet sociale një video të të voglit teksa fryn qirinjtë e tortës së tij të ditëlindjes.
“Zaho 7 sot”, shkruan Greg krah videos të tij.

Ndërkohë, ndryshe nga vitet e tjera kryeministri nuk ka bërë asnjë urim për Zahon në rrjetet sociale. Mesa duket këtë vit ata kanë preferuar që ta festojnë së bashku familjarisht, pa rrëmbyer shumë vëmendje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: