Showbiz

Zbùlohet arsyeja e largimit të Hysenit nga PërPuthen! Bëri shérr me Brunon dhe…(VIDEO)

Një ngjarje aspàk e hijshme ka ndodhur në ‘Për’Puthen” në puntatën e së hënës. Pas publícitetit moderatorja Bora Zemani tha se Hyseni është larguar nga studioja prej një incídenti i cili do sqàrohet në ditët në vijim. Nuk u kuptua asigjë çfarë ndòdhi por Hyseni nuk ka ardhur në studio në dy puntatat e fundit. Nga burime të ndryshme mësohet se ka ndodhur një kònkflikt konkretisht mes tij dhe Brunos. Arsyeja mendohet të jetë Alvisa. Kujtojmë që Alvisa është ish e dashura e Bushit por në emision ka shprehur një pëlqim për djaloshin simpatik, Brunon dhe jo vetëm.

Si duket Hyseni ka akoma ndjenja për konkurrentet e “Për’Puthen” dhe kjo gjë mund të ketë çuar dhe në kònflikt vérbal pastaj ka agràvuar në dhùnë fízike.

Flitet konflíkti ka qenë shumë i ashpér ku është dashur ndërhyrja e sigùrimit për të qetësuar situatën që ai të largohet nga Top-Channel

Publiku është shumë kùrioz të dijë se çfarë ka ndodhur në të vërtetë dhe pse Hyseni është pézulluar nga programi më i ndjékur në shqiptari.

Në rrjét po qàrkullojnë disa video që tregojnë momentin e arréstímit të Hysenit por që ende nuk janë të konfirmuara dhe pritet vetëm në reàgimin e tij zyrtar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: