Showbiz

Zbulohet bukuroshja me të cilën Ardit Gjebrea do të prezantojë Këngën Magjike

Ardit Gjebra ka zbuluar bukuroshen me të cilën do të prezantojë këtë edicion festivalin e Këngës Magjike.

Një nga personat shuë të dashur për publikun do ta shoqërojë këtë vit Ardit Gjebrean në prezantimin e festivalit ‘Kënga Magjike’ këtë edicion.

Bëhet fjalë për bukuroshen Adrola Dushi dhe dyshja e knaë zbuluar këtë me anë të postimeve në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Express.

Arditi në foton e publikuar ka shkruar: “U kry! Na vaftë mbarë“, ndërsa Adrola e emocionuar për këtë përvojë, shkruan: “Emocionet thyejne ligjet e modestise.. dhe pa dashje realiteti i ngjan nje endrre! Faleminderit @arditgjebrea 🙏🏼 #kengamagjike2019“,

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: