Showbiz

Zbulohet emri i mashkullit që do të jetë në fronin e ‘Love Story’

Ditën e hënë nis transmetimin spektakli ‘Love Story 2’. Teksa të gjithë janë kurioz se kush do të jenë protagonistët e këtij sezovi, është zbuluar edhe emri i mashkullit që do të jetë në pozicionin e frontistit.Ai nuk është një emër i panjohur dhe për më tepër është djali i një artisti shumë të njohur. Bëhet fjalë për Kristi Aliajn, djali i Robert Aliajt. Ai ështën një ekspert parfumesh. Kristi do të jetë në fron për të zgjedhur partneren mes shumë vajzave, por një fakt interesant është se opinionist është babai i tij, Roberti. Të gjithë e dimë që Roberti nuk i kursen kurrë kritikat dhe e dimë që njësoj do të jetë edhe kur të ketë të birin përballë. Megjithatë kurioziteti për të parë se si do ta gjykojë e vlerësojë të birin, mbetet i madh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: