fbpx
Showbiz

Zbulohet se çfarë i tha Agim Bajko vajzës së tij për lidhjen e saj me moderatorin e njohur

Propozimi në gjunjë i moderatorit shqiptar Ardit Roshi për partneren e tij Blerina Bajko ishte një ndër gjërat më të bukura ndodhur ditët fundit në showbizin shqiptar.

Për të folur rreth historisë së tyre të dashurisë Blerina Bajko së bashku me Ardit Roshin ishin të thirrur mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Soiree’.

Ata treguan se janë njohur nga një grup i përbashkët shokësh dhe ka qenë vetë Blerian e para që i ka shkruar Ardit pasi u kthye nga Italia.

Po ashtu ndër të tjera Jondia moderatorja e emisionit e ka pyetur se çfarë mendimi kishte i ati i Blerinës aktori i njohur Agim Bajko për lidhjen e tyre.

“I pëlqente fakti që ka shumë karizëm dhe ambicie, por donte që ta merrnim shumë shtruar”, ka treguar Blerina Bajko.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button