Showbiz

“Zgjohet” Bora Zemani, komenton lajmet për afrimitetin e Semit dhe Donaldit (Foto)

Bora Zemani ka vendosur të reagojë për lajmet dhe komentet që prej 3 javësh po bëhen për afrimitetin e Semit dhe Donaldit në Big Brother VIP. Përmes 3 storieve në Instagram, ajo shpërthen kundrejt emrit që i kanë përmendur. Ajo tha se ata dy kanë shoqëri shumë të mirë jashtë dhe se ajo që kanë ata dy, është miqësi dhe asgjë më shumë. Moderatorja tha se me Donaldin është ndarë prej kohësh por që gëzojnë respekt të madh për njëri-tjetrin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: