Sport

VIDEO/ Kur të tradhëtojnë nervat, shihni si portieri plas në tokë shokun e skuadrës

Diçka e pazakontë ka ndodhur në ndeshjen e Premier Ligës së Irlandës së Veriut, mes Glentoran dhe Koleraine ku përfunduan me rezulutatin e barabartë 2-2.

Pas pësimit të golit në minutën e 80′, portieri i skuadrës së Glentorian, MekKeri ka goditur shokun e tij të skuadrës, Bobi Bërns duke e fajësuar atë si shkaktarin kryesor të këtij goli të pësuar.

Në Premier Ligën e Irlandës së Veriut, Glentoran klasifikohet në vendin e 6 në kuotën e 13 pikëve, ndërsa Koleraine renditet në vendin e 4 duke grumbulluar 15 pikë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: