Sport

Aksidenti tragjik i mori jetën legjendës së basketbollit amerikan dhe vajzës së tij 13-vjeçare, del video nga momenti i rrëzimit të helikopterit (Ja si rrotullohet në ajër dhe ku përfundon)

Në rrjetet sociale po qarkullon video nga momenti i rrëzimit tragjik të helikopterit ku po udhëtonte basketbollisti Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare, të cilët fatkeqësisht humbën jetën.

Siç e shihni në video, helikopteri me të cilin ata udhëtonin ka bërë disa rrotullime në ajër dhe më pas është përplasur në tokë, duke shpërthyer në flakë, e duke iu marrë jetën në mënyrë të tmerrshme legjendës Bryant dhe të bijës.

Incidenti i rëndë ndodhi në Kalabasas të Los Anxhelos, ndërkohë që nuk bëhet e ditur, nëse helikopteri ka pasur ndonjë defekt, apo kushte të papërshtatshme moti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close