Sport

Aksidentohet portieri i Partizanit, pëson dëmtime në brinjë

Pano Qirko humbet sfidën ndaj Vllaznisë. Titullari i kuq ka pësuar një aksident rrugor, ku për rrjedhojë ka pasur dëmtime në brinjë.

Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi.

Në njoftimin zyrtar thuhet se gjendja shëndetësore e Qirkos aktualisht paraqitet optimale dhe po monitorohet nën kujdesin edhe të stafit mjekësor të Partizanit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close