Sport

Armando Sadiku bëhet baba për herë të parë

Armando Sadiku bëhet baba për herë të parë! Futbollisti i kombëtares dhe Las Palmas, Armando Sadiku është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi spanjoll përmes një postimi në rrjetet sociale, teksa ka postuar një foto ku duket ai dhe bashkëshortja e tij, Elona, e cila mban në krah me shumë dashuri djalin e sapolindur, të cilin e kanë vendosur ta quajnë, Luis. Një lajm i mirë futbollistin elbasanas, i cili sa i përket karrierës nuk po kalon momentin e tij më të mirë të mundshëm.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: