fbpx
Sport

Arrin edhe Lewandowski në ceremoninë e ‘Topit të Artë’

Tashmë ka nisur të mbushet salla ku do të mbahet ceremonia e ‘Topit të Artë’ për vitin 2019, në Paris. Në mesin e të shumtëve që kanë shkelur në tepihun e kuq, është edhe futbollisti i Bayern Munich, Robert Lewandowski. Ai ishte në prani të së dashurës së tij që mori vëmendjen e të gjithëve, e cila kishte veshur një fustan të zi dhe dukej shumë elegante.

Lewa është në mesin e kandidatëve për Topin e Artë. Deri më tani janë zbuluar 20 futbollistë, nga numri 11 deri në 30, sulmuesi i Bayern Munich duket të jetë në mesin e 10 më të mirëve në botë për vitin 2019.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button