Sport

Baloteli drejt La Ligës? Super Mario lëshon mesazh enigmatik

Mario Baloteli ka turbulluar merkaton nëpërmjet një postimi të bërë së fundmi në “InstaStory”. Sulmuesi ka bërë një postim enigmatik në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën pyet ndjekësit nëse do të dëshironin ta shihnin të luante Spanjë.

Italiani ka vendosur një flamur spanjoll, një top dhe emrin e tij me një pikëpyetje, në mënyrë që njerëzit të vendosin nëse do të dëshironin apo jo që ai të luante në Spanjë.

Aktualisht Baloteli është pjesë e Adana Demirsporit në elitën e futbollit turk, teksa Valencia e Gatuzos është përfolur si destinacionin i mundshëm për 31-vjeçarin. Balotelli mbërriti si lojtar i lirë tek Adana Demispor nga Monza. Ai ka shënuar 19 gola dhe ka dhënë 6 asistime.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close