Sport

Çmenduria më e fundit e Drake, vendos 1 mln. $ bast për Argjentinën

Këngëtari kanadez Drake ka vendosur një bast të çmendur për finalen e orës 16:00. I apasionuar pas sfidave të formatit botëror, Drake është fiksuar me Kombëtaren e Argjentinës aq sa i ka dedikuar 1 mln. $ bastit për bardhekaltërit. Në rast suksesi të Messit dhe skuadrës së tij, Drake do të fitojë plot 1.75 milionë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close