Sport

Cristiano Ronaldo e goditi me top, roja e sigurisë shtrihet në tokë pa frymë

Manchester United u mposht me rezultatin 2-1 nga Young Boys, në sfidën e vlefshme për grupet e Champions-it. Para sfidës, teksa lojtarët po kryenin nxemjen, u regjistrua një situatë aspak e këndshme, teksa një top i gjuajtur nga Kristiano Ronaldo, shtriu në tokë rojen e sigurisë, i cili për një moment mbeti pa frymë.

Menjëherë pasi pa stjuartin të shtrirë në tokë, CR7 nxitoi për të shkuar pranë tij dhe u interesua për shëndetin e puntorit. Për fat të mirë, gjithçka u rikthye në normalitet dhe roja i sigurisë nuk pati problem. Edhe ylli portugez u rikthye në fushë për të vazhduar nxemjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: