Sport

Dëmtohet në mes të fushës futbollisti në “Loro Boriçi”, nxirret me ámbulancë (Video)

Një futbollist është dëmtuar rëndë pak minuta më parë në stadiumin “Loro Boriçi” gjatë zhvillimit të ndeshjes Vllaznia-Bylis.

Andi Hadroi futbollist i Bylisit, ka mbetur pa frymë në fushën e lojës dhe është dashur ndërhyrja e stafit mjekësor të të dyja ekipeve për të përmirësuar gjendjen e tij shëndetësore.

Është dashur ndëhyrja e 2 stafeve mjekësore dhe ambulancës, që situata të qetësohej dhe për fat të mirë futbollisti është përmendur. Menjëherë futbollisti është drejt spitalit me ambulancë për një kontroll më të detajuar. Vendin e Hadrojit e zë Mocone.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: