Sport

Ekipi i Partizanit shpallet fituese e Liges Unike Femra 2023

Liga Unike ishte nje angazhim, per organizimin e te cilit kemi patur shume mbeshtetje, shume seriozitet, shume disipline e shume dashuri. Urime ekipit te Partizanit per fitoren dhe titullin Kampion.
Flamurtari, eshte skuadra jone e zemres, ndaj vendi i dyte ne Ligen Unike, na motivon e na ben me te forte per te rrembyer trofe e tituj ne te ardhmen. Faleminderit tifozave te zjarrte vlonjat, faleminderit trajneres Elona Hasanaj dhe basketbollisteve te talentuara te Flamurtarit!
Partizani është skuadra e dytë finaliste në Ligën Unike të femrave. Skuadra tiranase mundi Bashkimin 60:62 (18:16, 13:18, 16:19, 13:9),
Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
All reactions:

14

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close