Sport

Episodi epik, kapiteni i Celtic humbet medaljen gjatë festimit (VIDEO)

Scott Brown është një futbollist shumë karizmatik, i cili njihet si tip shumë i hapur. Kapiteni i Celtic nuk ka mundur që ta festojë si duhet suksesin 1-0 në finalen e Kupës së Ligës së Skocisë 0-1. Gjatë momentit të festimit së bashku me shokët e tij, medalja që kishte varur në qaf i është këputur, teksa siç duket në video ai e kërkon në tokë. Momenti është regjistruar dhe është përhapur në rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar as shakatë e ndjekësve të medias online.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: