Sport

Fishekjarre dhe tortë me flamur shqiptar, Reja surprizohet për ditëlindje

Edy Reja feston 76 vjetorin e lindjes sot dhe Shqipëria ia bëri dhuratën dje, me fitoren kundër Hungarisë. FSHF i kishte organizuar edhe një festë pas ndeshjes, teksa e kanë pritur ne hotel me fishekzjarre.

Normalisht nuk mund të mungonte një tortë e madhe me flamurin shqiptar dhe shumë urime për italianin që drejton kombëtaren tonë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close