fbpx
Sport

Foto/ Çifti jetëgjatë! Bukuroshja seksi ka një kërkesë të veçantë për Kakan

Ricardo Kaká dhe modelja Carol Dias u martuan më 17 nëntor të vitit të shkuar, në një ceremoni private.

Çifti ka festuar me prindërit dhe me miqtë më të afërt. Ndërkohë, më 30 nëntor, në Bahia, u zhvillua një ceremoni më e gjerë, ku të  pranishëm ishin një numër shumë më i madh të ftuarish. Carol është shprehur së fundmi se dëshiron të martohet çdo 5 vjet.

“Është shumë bukur të martohesh, djema! Është një punë si në ferr, por shumë dëfryese. Dua të martohem çdo 5 vite me Kakanë.” Një deklaratë e cila bukuroshja e ka përsëritur sërish në një intervistë për imediat në Brazil.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button