Sport

FOTO/ Lojtarët e Danimarkës tentojnë ta qetësojnë, gruaja e Eriksen vrapon në lot drejt fushës

Ataku kardiak që pësoi futbollisti i Danimarkës, Kristian Eriksen, në fushën e lojës, tronditi të gjithë botën e futbollit, ndër të tjerë dhe gruan e tij Sabrina Kvist e cila ishte e pranishme në stadium.

Gruaja e Eriksen ka zbritur menjëherë në fushën e lojës, teksa portieri Shmajkël dhe mbrojtësi i Milanit, Simon Kjer kanë tentuar ta qetësojnë.

Në imazhet e postuara në rrjetet sociale shihet se si gruaja e mesfushorit qan ndërsa shokët e skuadrës tentojnë ta qetësojnë. Foto janë bërë virale duket thyer zemrat e shumë tifozëve të futbollit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: