Sport

Guardiola pa Sterlingun, Jesusin e Agueron, PSG me Mbappen, Di Marian dhe Neymarin

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Paris Saint Germain dhe Manchester City.Pep Guardiola i ka lënë në stol sulmuesit Sterling, Jesus dhe Aguero, duke tentuar të luajë me Foden si 9-sh fals, apo edhe Mahrez.

Në anën tjetër, PSG e kërkon finalen e dytë me radhë duke startuar në sulm me treshen më të mirë, Neymar, Mbappe dhe Di Maria.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: