fbpx
Sport

Ha.bit komentatori kosovar: Nuk e dua Shqipërinë o vlla, unë …

Komentatori sportiv Andin Lokaj ka çuditur të gjithë me deklaratën e tij.

I ftuar në emisionin “Imazh” në Radio Televizionin e Kosovës, Lokaj tha se nuk do ta shikojë ndeshjen Shqipëri – Islandë, sepse nuk e do më kombëtaren kuqezi, pasi tashmë ka kombëtaren e Kosovës

.“Unë nuk e dua Shqipërinë o vëlla, e dua Kosovën. Kosova e ka kombëtaren e vet, e ka shtetin e vet dhe e ka flamurin e vet”, deklaroi Lokaj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button