Sport

Hidhet shorti i çerekfinaleve të Kupës së Shqipërisë, ja 4 çiftet

Është hedhur në ambjentet e stadiumit “Air Albania” shorti për çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë. Nga shorti u përcaktuan katër çiftet, ndërkohë që është parashikuar që ndeshjet e kësaj faze të luhen më 17 mars. Siç është bërë tashmë e ditur skuadrat e kualifikuara do të përcaktohen me një ndeshje dhe jo me sistem vajtje-ardhjeje.Kujtojmë se fituesja në fuqi e Kupës së Shqipërisë është Teuta.

ÇIFTET ÇEREKFINALISTE TË KUPËS SË SHQIPËRISË:

LAÇI-PARTIZANI

VLLAZNIA-KORABI

TEUTA-KUKËSI

DINAMO-SKËNDERBEU

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: