Sport

I ndodh lojtarit të Arsenalit, humb dhëmbin në fushë, shokët tallen me të

Një ngjarje komike ka ndodhur në ndeshjen Arsenal- Brajton. Dje David Luiz kishte ndeshjen e fundit në skuadrën angleze dhe në festën e largimit, Luizi humbi dhëmbin.

Kjo situatë është pritur me të qeshura dhe gallatë nga shokët e saj.

Pasi të gjithë u larguan, braziliani u rikthye në fushë për kërkuar dhëmbin. Ndërkohë në rrjetet sociale kanë nisur talljet, teksa thonë se i ra në flokët e David Luiz.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: