Sport

Ish-mbrojtësi i Interit var këpucët në “gozhdë” dhe i thotë lamtumirë futbollit

Mbrojtësi brazilian Zhoao Miranda i thotë lamtumirë futbollit në moshën 38 vjeçare. Këtë lajm e ka bërë vetë të ditur futbollisti, përmes një postimi në profilin e tij në Twitter.

Miranda ka luajtur për disa ekipe si Interi dhe Atletiko Madrid. Në karrierën e tij ai fitoi një Europa Ligë, një Superkupë Evropiane, një Kupë Mbreti, një Kampionat dhe një Superkupë Spanjolle, si dhe një Champions Ligë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close