fbpx
Sport

Lajmi i fundit! I vendoset tr itol makinës së administratorit të Vllaznisë, si e dalloi para se të shp ërthente

Një sasi tr itoli i është vendosur në makinë administratorit të ekipit të futbollit të Vllaznisë, Suad Lici. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se Lici e ka dalluar tr itolin e vendosur poshtë makinës dhe ka njoftuar policinë. Fatmirësisht nuk ka shpë rthyer lënda pl asëse. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Ahmet Haxhia në Shkodër.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button