fbpx
Sport

Lautaro në pritje të ofertës nga Barcelona

Lautaro Martinez ka vetëm një dëshirë – Barcelonën. Sulmuesi i Inter, Lautaro Martinez, vazhdon të lidhet me një transferim të mundshëm te skuadra e Barcelonës. Argjentinasi tash e disa kohë ka intereismin e katalanëve, por ndonjë ofertë zyrtare nuk është nisur drejt zyrave të ‘Zikaltërve’. Sipas raportimeve të ‘Sport’, Lautaro është në pritje të ofertës së Barcelonës, transmeton lajmi.net.

Gjigantët e La Liga janë në situatë të vështire ekonomike dhe janë duke përgatitur ndonjë ofertë që përfshinë edhe ndonjë lojtar. Thuhet se oferta e parë do të jetë me 70 milionë euro plus Junior Firpo.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button