Sport

LIVE/ Përballja në “Air Albania”, Marku i buzëqesh kundërshtarit. Raundi i parë i qetë

Ka nisur më në fund ndeshja e boksit në “Air Albania”, aty ku do të provojnë forcën Florian Marku dhe Miguel Perra.

Në momentin e prezantimit Marku ka bërë sërish presion psikologjik, duke i buzëqeshur në fytyrë kundërshtarit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close