Sport

Lukaku përfshihet në “lojë”, ka një kërkesë për Coca- Colën (Video)

Romelu Lulaku, është lojtari i radhës që është bërë protagonist me Coca- Colën. Ylli i Belgjikës, mori rolin e ‘anti-Ronaldo’ duke e treguar veten me një humor krejt tjetër nga ylli i Juventusit, pasi për dallim nga portugezi që po sulmonte kompaninë, belgu u tret në të qeshura.

Sulmuesi belg e interpretoi situatën me një shaka: ai ftoi Coca-Colan të kontaktojë agjesinë e tij, Roc Nation, të cilët kujdesen për imazhin e tij dhe të drejtat e lidhura me të.

“Coca Cola, kontakto RocNation. Coca-Cola, kontakto RocNation, ne mund të punojmë së bashku”, ka thënë Lukaku duke qeshur. Kujtojmë se Ronaldo hoqi dy shishet e coca- colës nga tavolina e konferencës dhe kjo i kushtoi kompanisë 4 miliardë euro dëm.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close