Sport

Lukaku shënon gol të çmendur, talenti i Interit me duar në kokë!

Interi është duke e mposhtur 4-0 Genoan në “Giuseppe Meazza”. Romelu Lukaku, i cili ishte ai që zhbllokoi rezultatin duke shënuar për 1-0 në minutën e 31-të, para se të shënojnë Roberto Gagliardini e Sebastiano Esposito, ka realizuar tjetër gol.

Ish-sulmuesi i Manchester United shënoi golin e dytë personal dhe të katërtin për Interin në minutën e 71-të. Ai shënoi një gol shumë të bukur për 4-0, duke bërë që Sebastiano Esposito të kap kokën me darë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: