fbpx
Sport

Mbrojtësi i Luftëtarit hap gjyq ndaj klubit, Kukësi gati ta “rrëmbejë”

Nuk kanë fund gjyqet për Luftëtarin. I radhës që kërkon pagat dhe letrat nga klubi është Aurel Demo, i cili, në fakt, u projektua si kapiten pas largimit të Rapos.

“Panorama Sport” mëson se mbrojtësi ka njoftuar klubin dhe tashmë pritet se çfarë vendimi do të japë Dhoma e Zgjidhjes së Konflikteve. 23-vjeçari që mund të luajë në disa pozicione është joshur nga një ofertë e Kukësit. Gjithashtu, për të mësohet se interesohet edhe Bylisi.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button