Sport

Milan fiton në Serie A, ngjitet përkohësisht në krye të renditjes

Milani është ngjitur përkohësisht në krye të Serie A. Fitorja 3 – 0 në fushën e Venecias këtë të diel i dha vendin e parë në pritje të ndeshjes mes Interit dhe Lacios.

Golat për Milanin u shënuan nga Ibrahimoviç dhe Hernandez. Kjo ishte fitorja e tretë radhazi për ekipin e Piolit në kampionat. Tv Klan

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close