Sport

Milani nuk e ka braktisur idenë e blerjes së anësorit të Chelsea

Anësori i Chelseat, Hakim Ziyech, ende mund të përfundojë te Milan pasi të hapet merkato e ardhshme e transferimeve.

Në fund të verës, marokeni shpalli hapur dëshirën e tij për të gjetur një klub të ri për veten e tij, por negociatat mes Chelsea dhe kuqezinjve nuk rezultuan të suksesshme. Sipas Tuttomercatoweb, Milani është ende në garë për 29-vjeçarin. Diskutimet mund të rifillojnë në dimër.

Hakim Ziyech ka bërë katër paraqitje për Chelsean këtë sezon, duke bërë vetëm një start.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close