Sport

Milot Rashica bëhet baba për herë të dytë, me foton nga spitali zbulon gjininë e fëmijës

Futbollisti i skuadrës Werder Bremen, Milot Rashica është bërë baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja, Belkiz janë bekuar me një djalë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë futbollisti përmes një foto të publikuar në Instagram, ku shfaqet teksa mban në krahë të birin në spital. “Mirë se vjen në këtë botë djali i vogël”, ka shkruar Rashica krahas fotos.

Kujtojmë që çifti kanë edhe një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Tian./abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: