Sport

Modeli i ri i flokëve të CR7, rrjeti shpërthen në meme komike (FOTO)

Është një nga një personazhet më të njohur njohur sa i takon rrjeteve sociale dhe reklamave të famshme ku bën pjesë, gjithashtu dhe një ndër meshkujt e preferuar të vajzave në të gjithë botën. Dhe e kemi fjalën për Cristiano Ronaldo që ditën e djeshme u shfaq me një look krejtësisht ndryshe. Sulmuesi i Juventusit kishte rritur flokët duke rikthyer atë model flokësh që kishte në vitin 2003. Por në lidhje me ndryshimin në look të Ronaldos rrjeti ka shpërthyer në meme duke e krahasuar me personazhe të ndryshme siç mund ti shihni në foto.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close