Sport

Një yll i vërtetë, shikoni si dukej mamaja e Lorik Canës

Ditën e djeshme, ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, ka mbajtur premierën për dokumentarin e jetës së tij me titull “Lorik”.

Teksa kryeministri Edi Rama ka mbajtur një fjalim në nder të ish-kapitenit të Kombëtares, kamera ka fokusuar mamanë e Lorik Canës, e cila ndonëse 56 vjeçe, ishte veshur shumë moderne teksa qëndronte në rradhët e spektatorëve.

Mamaja e ish futbollistit është emocionuar dhe mezi i ka përmbajtur lotët gjatë fjalimit që Rama ka bërë për Lorikun, një moment që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close