fbpx
Sport

Pamje komike/ Papagalli futet në fushë dhe ndërpret ndeshjen (Foto)

Një skenë komimë ka ndodhur gjatë ndeshjës së Ligës së dytë kroatë mes BSK Bijelos Bordos dhe HNK Cibalia. Një papagall është futur në fushë në momentin e golit të skuadrës, e cila çoi rezultatin në 3 me 1 dhe qëndroi në shpatullat e futbollistit.

Ai fillimisht u tremb por më pas e kapi papagallin dhe e dorëzoi ne gjyqtari i katërt. Në këto moment të gjithë filluan të duartrokisnin. Një skenë me të vërtetë e rrallë që nuk para është hasur në sfida të tjera.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button