Sport

Panik në ndeshjen e Superiores, mbrojtësi i Bylisit mbetet i gjakosur në fushë

Stivian Janku, mbrojtësi i Bylisit pësoi një dëmtim të rëndë në ndeshjen e kësaj të diele mes Laçit dhe Bylisit.

Në një tentativë për të larguar një top nga zona e tij, Velksoski goditi Jankun.

Ai përfundoi i gjakosur, por fatmirësisht pasi mori ndihmën e mjekëve, arriti të rifutej sërish në fushë.

Video Player

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close