fbpx
Sport

Për ditëlindje, Cristiano Ronaldo i dedikoi partneres fjalët më të ëmbla

Georgina Rodríguez, partnerja e futbollistit më të famshëm në botë, Cristiano Ronaldo-s, feston sot ditëlindjen.

Georgina ka lindur më 27 janar të vitit 1994 dhe mbush sot 26 vjeç.

Kjo ditë e shënuar nuk mund të kalonte pa u festuar në familjen e tyre, ndërsa Cristiano ndau një prej dedikimeve më të bukura në llogarinë e tij në Instagram.

Në foton ku shfaqej me partneren dhe fëmijët e tyre, futbollisti ka shkruar fjalët e ëmbla: “Urime dashuria ime! Të uroj një ditë shumë të bukur! Je një femër fantastike dhe një nënë e shkëlqyer për fëmijët tanë. Të dua shumë e dashur!”

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button