Sport

PSG insiston për Skriniar, fjala e fundit i takon Presidentit të Interit

Milan Skriniar vazhdon të mbetet i preferuar te PSG. Edhe pse propozimi i kampionëve të Francës nuk shkon në 70 milionë euro, parizienët vijojnë të insistojnë te Interi.

Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane, fjala e fundit do t’i takojë Presidentit të zikaltërve, Steven Zhang. Zhang të do shqyrtojë ofertën e PSG për mbrojtësin, për të dalë në fund në një konkluzion.

Asnjë nga hipotezat nuk përjashtohet për momentin. Skriniar mund të qëndrojë në Milano dhe të bëhet pjesë e rëndësishme e skemave të Inzaghit, por ka gjasa që edhe të bashkohet me PSG-në.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close