Sport

Puthje pasionante mes gjyqtarit dhe gjyqtares para fillimit të ndeshjes

Gjyqtarja e njohur, Fernanda Colombo, është e dashuruar dhe ajo nuk e fsheh këtë as në fushën e blertë. Në një ndeshje miqësore, ajo dhe burri i saj, Sandro Ricci, i cili është gjithashtu gjyqtar, ishin mes gjyqtarëve të takimit. Kështu pak para se të fishkëllehej për nisjen e lojës, të dy shkëmbyen një puthje pasionante duke marrë duartrokitjet e gjithë publikut, por edhe të futbollistëve. “Dashuria është në lojë”, shkruan Fernanda në tekstin shoqërues të videos, që u bë virale në rrjet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: