Sport

Real Madrid, pas Zidane largohet Sergio Ramos

Gazetari spanjoll i gazetës Marca, Jose Felix Diaz ka “tronditur” tifozët e Real Madrid, pas postimit të tij në rrjetet sociale se “veteranët” madrilenë shumë shpejt do largohen nga klubi.

Nga lajmet e raportuara në ditët e kaluara, Florentino Perez po mendon që të revolucionojë klubin këtë verë dhe priten largime të mëdha. Ndërkohë që prej kohësh ka mbetur pezull rionvimi i Sergio Ramosit. Ndërkohë, Real Madrid ende nuk ka vendosur për teknikun e ri të skuadrës, pasi Zinedine Zidane është larguar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: