Sport

Reims – PSG: Messi e nis nga stoli, por titullar është i shumëkërkuari Mbappe

Lionel Messi do ta nisë nga banka e rezervistëve aventurën në Paris Saint-Germain, në ndeshjen e sotme kundër Stade de Reims në Ligue 1. Por titullar do të luajë Kylian Mbappe, për të cilin është përfolur bujshëm gjatë gjithë javës se do të kalojë në Real Madrid.

Nga stoli për Reims do ta nisë takimin edhe mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha. Takimi i javës së katër në Ligue në mes Reims dhe PSG-së zhvillohet në orën 20:45.

Formacioni i PSG-së

Formacioni i Reims

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: