Sport

Shqipëria-Izrael 1-1, shënon talenti Armando Broja dhe barazojnë izraelitët në pjesën e dytë

Shqipëria ka gjetur golin e avantazhit në fundin e pjesës së parë. Pas një penalltie të fituar nga Balliu, talenti Armando Broja ka arritur që ta konkretizojë në mënyrën më të mirë duke e dërguar topin në rrjetë. Pra pjesa e parë mbyllet 1-0 për Shqipërinë. Ndërkohë në pjesën e dytë minuta e 57 barazon Izraeli. Pra 1-1.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close