Sport

Shtyhet sërish debutimi i Sergio Ramos

Lajmet e këqija për Sergio Ramosin nuk kanë fund. Mbrojtësi spanjoll do të vazhdojë të mbetet jashtë fushave shkaku i një lëndimi. Ramos që prej transferimit gjatë verës te PSG-ja nuk ka arritur të rikuperohet nga lëndimet.

Mbrojtësi spanjoll ka probleme me gjurin dhe nuk ka arritur të rikuperohet ende. 35-vjeçari do të mungojë edhe në dy ndeshjet e radhës, atë ndaj Lille në ligë dhe në Champions ndaj Leipzig.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: